sobota, 15 maja 2010

co my tu

od czego zacząć moze od tego że wiele się gromadzi w życiu bagażu mniej lub bardziej ważnego przeglądam blogi przeglądam neta w celu znalezienia czegoś ciekawego znalazłem doca watsona świetny muzyk. Ale poza tym kolejna ta sama właściwie walka świń o koryto budowana na gruzach katastrofy w smolńsku . Kaczor na wawelu coś co jest dla mnie totalnym absurdem wieku . Nikogo nie obchodzi zwyczajny człowiek taki jak ty czy ja no bo kogo interesuje numer statystyczny? Tak dla nich jestesmy numerami staystycznymi głosami w wyborach przepustką do koryta którą drze się kiedy już straci swoją ważność. Bagaże . No więc poznałem parę naprawdę wspaniałych ludzi są prawdziwi mają mnóstwo wad i są przez to prawdziwi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz