wtorek, 15 marca 2011

zajebiste

No jestem normalnie powalony, takie zajebiste aktorstwo!!! Kwintesencja dramatu Marlon Brando to AMATOR!!!! Ludzie kładzcie się na podłogę przed... Braćmi Mroczek ... ale ze śmiechu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz